Хочете гламурно виглядяти в 40 – приймайте натуральні вітаміни

December 4th, 2014
Хочете гламурно виглядяти в 40 - приймайте натуральні вітаміни

Хочете гламурно виглядяти в 40 – приймайте натуральні вітаміни

Сучасна жінка не має права хворіти, бути слабкою і втомленою. Ідеальна жінка сьогодні – джерело енергії, ідей та радості. Вона невтомна і абсолютно здорова.

Як же нам залишатися завжди таким ідеалом? Як підтримати організм і не піддатися осінньої депресії, як протистояти стресам, негативним емоціям і захиститися від вірусів і простуд?

Звичайно, необхідно вживати достатню кількість вітамінів і мінералів. Однак, сучасний ритм життя жінки не завжди дозволяє харчуватися правильно, адже саме завдяки правильному харчуванню ми отримуємо максимальну кількість поживних речовин. Часто ми харчуємося на ходу, їмо не надто корисну їжу, так як основним завданням є усунення почуття голоду. В результаті чого імунітет послаблюється, ми стаємо дратівливими, швидше втомлюємося і не можемо зрозуміти, що виною наших проблем зі здоров’ям є авітаміноз або нестача вітамінів і мінералів.

Щоб підтримати свій організм і зміцнити імунітет слід приймати вітамінні комплекси. Вибирати вітаміни слід натурального походження, без синтетичних добавок, так само не варто забувати і про вікових категоріях, тому що в кожному віковому проміжку жіночий організм функціонує неоднаково. Після 40 років відбувається гормональна перебудова організму і, щоб підтримати гормональний баланс, необхідно вибирати вітамінний комплекс, розроблений спеціально для цієї вікової групи.

Американська компанія MegaFood створила спеціальні вітаміни для жінок від 25 до 40 років «Одна таблетка в день», у складі яких 100% натуральні продукти. Вітаміни можна приймати навіть на «голодний» шлунок, так як вони виготовлені тільки з натуральних продуктів і сприймаються організмом як їжа.

Одна таблетка в день насичує організм поживними речовинами і антиоксидантами, які стимулюють імунітет, допомагають організму протистояти щоденним стресам, покращують стан здоров’я та якість життя.

Комплекс вітамінів для жінок крім повного спектру вітамінів містить суміші фруктів, ягід, рослин, грибів, які завдяки унікальній технології обробки зберігають всі свої корисні та поживні властивості.

Імунна захисна суміш містить:

Гриб Шиитаке – володіє унікальною протипухлинної здатністю, у нього немає аналогів в рослинному світі. Гриб містить 18 амінокислот, а також цинк і вітаміни групи В і D. Він стимулює ендорфіни, щитовидну залозу, що виробляє гормон, який просто необхідний для щасливого сексуального життя.

Органічний корінь елеутерококу – підвищує опірність організму, має протівострессовое, загальнозміцнюючу і тонізуючу дію;

Ягоди лимонника надають тонізуючу і стимулюючу дію при фізичній і розумовій втомі.

Дика чорниця і каратеноідамі з моркви підтримують зір;

Вітамін С (отриманий з цілісних апельсин) – для імунітету, зміцнення кровоносних судин і відновлення сил;

Також до складу вітамінів для жінок входить «нормалізується баланс і зміцнює суміш»: ягоди Вітекс священного, листя кропиви, листя і коріння кульбаби, корінь Ашвагандха, листя червоної.

Компанія MegaFood так само розробила спеціальні вітаміни «Одна таблетка в день для жінок після 40 років». Даний комплекс підходить жінкам як в 40, 45, 50, 55, 60 так і до глибокої старості.

У цей вітамінний комплекс входить суміш «нормалізується баланс і зміцнює», основними інгредієнтами якої є:

Ягоди Вітекс Священного – нормалізують жіноче здоров’я, гормональний баланс.

Конюшина червоний – онкопротектор.

Ягоди Пальми Сереноа – допомагають при інфекціях сечовивідних шляхів, полікістоз яєчників, а так само стимулюють гормональну систему жінок.

Глід – покращує роботу серця, знижує артеріальний тиск, заспокоює нерви.

Імбир – допомагає при застуді, грипі, нетравленні, болях в животі. Знижує рівень холестерину в крові.

Гінкго білоба – покращує метаболізм клітин мозку, нормалізує діяльність нервової системи, покращує функцію пам’яті.

Корінь куркуми – використовується при захворюваннях печінки, нирок, жовчнокам’яної хвороби, покращує травлення, регулює рівень холестерину в крові.

Насіння розторопші – гепатопротектор.

Так само компанія Мегафуд розробила унікальні комплекси «Сила зору», «Антистрес», «Шкіра, нігті, волосся», які підійдуть для жінок у віці, при проблемах із зором, стресостійкість, ламкістю нігтів і волосся.

Джерело:  http://www.mamaorganica.com.ua/article-52.html

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.